| ccrank a întrebat:

Crema depilatorie veet, farmec este buna pentru zona intima ( pubiana )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ramonici90 a răspuns:

Recomand Strep. E pentru față si pentru zona intima. Si da rezultate mult mai bune decat veet sau farmec.

10 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu prea, cremele depilatoare sunt destul de agresive cu pielea, iar acolo pielea este destul de sensibila. Este posibil sa te trezesti cu niste iritatii nasoale de la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sa citesti prospectul iar daca esti baiat sa-ti feresti testicolele ca e de rau, crede-ma laughing

| ccrank explică (pentru anonim_4396):

Nici o problema laughing)))

| MisFit20 a răspuns:

Foloseste crema care face parul sa cada, apoi il ti din scurt cu crema veet.

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Nu

| ccrank explică (pentru FlorinutaaA95):

Dece? :-s

| ccrank explică (pentru FlorinutaaA95):

Dece?

| FlorinutaaA95 a răspuns (pentru ccrank):

Eu am auzit ca nu-i bine