| bvkeny a întrebat:

cu ce sampon ar trebui sa ma dau sa imi stea parul mai ridicat decat imi sta de obicei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elenamaria11021 a răspuns:

Buna!
Foloseste sampon pentru volum.
O zi frumoasa!

| bvkeny explică (pentru elenamaria11021):

Head and shoulders extra volume este bun?

| elenamaria11021 a răspuns (pentru bvkeny):

Nu iti pot spune exact pentru ca eu nu folosesc pentru volum, din contralaughing Urasc sa imi stea parul bufant si incerc sa evit samponul care ofera volum.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spala-te cu ce sampon vrei, dar pune o spuma in par dupa spalare, ca sa-l poti aranja cum doresti.