| bvkeny a întrebat:

cu ce sampon ar trebui sa ma spal ca sa pot sa am parul foarte ridicat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cu sampon de urzica. dar nu cred ca mai exista asa ceva pe piata.

| Random123456 a răspuns:

Cu sampon de cabaline de la herba-vital. E vreo 6-8 lei in farmaciile veterinare. Nu, nu e la misto happy Eu folosesc si este foarte bun, da rezultate foarte bune si un par voluminos (in conditiile in care parul meu e atat de fin incat daca acum imi fac bucle peste juma de ora e drept). Plus ca ajuta daca ai probleme si cu caderea sau subtierea firului de par. Dar trebuie sa folosesti neaparat un balsam sau masca si NUMAI la varfuri pentru a nu ingreuna parul. Acum, stii cum e, incercarea moarte n-are. Succes in a avea volum happy

| RoxGn99 a răspuns:

Pentru volum iar dupa ce te speli Îți poți tapa puțin parul sau Îți faci cu placa de creponat doar la rădăcină dedesubt astfel încât sa nu se vada deasupra dar totuși sa se vadă ca ai volum