| DenyBuby a întrebat:

cum fac sa imi treaca raceala sunt racita de o saptama si iau panadol doar ca nu-mi mai trece odata cum sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Valy_4208 a răspuns:

Deci.ia o ceapa da-o prin razatoare si puneti in nas.e scarbos dar functioneaza.si mananca multa ceapa bea ceai cu lamaie si te asigur ca o sati treaca.

| craciunita99 a răspuns (pentru Valy_4208):

Da valy e bun si eu am incercat si e foarte bun, functioneaza.

2 răspunsuri:
| DenyBuby explică:

Dau funda pentru cele mai folositoare raspunsuri