| Maryus17 a întrebat:

Cum pot sa fac sa-mi creasca parul rapid? dau funda pentru raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adriana5573 a răspuns:

Salut marius cu ulei de ricin este la orce facrmacie este cam 2.5 =4 lei cam asa este foarte bun.incearcawinking

5 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Nu are cum rapid...
Hrănește-l dă-i doza zilnică de vitaminte luate din fructe/legume, taie vârfurile despicate la spălare clătește-l bine și lasa-l desfăcut îți va crește cât de repede posibil. dacă faci asta.

| Flower02 a răspuns:

La spalare, poti sa il dai cu ulei de ricin si sa il lasi vreo 10 minute sa actioneze, dupa care clatesti. Uleiul de ricin se gaseste in sticlute mici, la farmacii.

| ramona1989 a răspuns:

Nu exista o metoda de crestere a parului foarte rapida, este vorba de cateva luni, foloseste ulei de argan la radacina parului, pastilele de vitamina A, sau masti cu ulei de masline amestecate cu galbenus de ou si zeama de lamaie. Tine parul prins in coada dar nu folosi agrafe metalice. Bafta!

| madalina1908 a răspuns:

Cu uleiul de ricin sau impletestetil multhappy

| justanonim96 a răspuns:

Incearca uleiul de ricin.