| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salut TPU!
Cum pot sa pierd grăsimea din palme, precizez că când pun palma pe un obiect si îl strâng palma mea se lățește. Asta înseamnă că am grăsime?
Menționez că nu sunt gras :
170cm
14 ani
57.8kg
Hand grip-urile m-ar ajuta sa scap de acest lucru?
Ce exerciții trebuie sa fac acasă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E mana umflata? Sau?

| Ionicaestecher123 explică (pentru RAY):

Nu, doamne ce răspuns

| Violleta2022 a răspuns:

Spalandu-te pe maini cu apa si sapun!