| IrinaAniri a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii pentru coapse si sold? cate sa fac pe seara?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune exercitii pentru sold sunt abdomenele laterale, cam in jur de 25-30, a cate vreo 2 serii, iar pentru coapse uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=MCt2rFYW9Hw
Funda:D?

| IrinaAniri explică (pentru anonim_4396):

Abdomenele laterale nu sunt pentru abdomen cumva? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar in mare parte lucreaza soldurile..stii tu? acele "aripioare"winking

| deathy a răspuns:

Pentru coapse, toata lumea stie ca cele mai bune exercitii sunt genoflexiunile.Si daca vrei sa mai dai jos din sold sa stii ca nu poti sa slabesti doar intr-un singur loc.Trebuie sa mai dai jos cateva kilograme.Bafta.