| dendendenis a întrebat:

Daca ma apuc de fuga acum iarna (fug afara si nu transpir din cauza ca e frig ) slabesc la fel ca vara cand e cald si transpir? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Clar nu, insa poti începe de acum pentru rezistența

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabesti mereu cat faci sport, indiferent de vreme, dar nici nu te infofoli ca o sa-ti fie mai greu sa te misti.
Alerg si iarna da' pentru performanta, imi place ca nu ma supraincalzesc.

| Kriss96 a răspuns:

In niciun caz. Slabesti cand transpiri. De aceea oamenii mai degraba se ingrasa iarna.

| Maria_Merry_1987 a răspuns:

Iti dau un sfat prietenesc : Daca te duci afara si alergi, cu siguranta o sa racesti... mai bine stai linistit si asteapta vara!