| bvkeny a întrebat:

de 2 3 zile am o durere la testiculul stang, dar durerea nu este continua, ci incepe sa ma doara o data la cateva ore. Trebuie sa merg neaparat la doctor? Am 14 ani, daca conteaza.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da,nu strica daca mergi la medicul de familie!

| bvkeny explică (pentru untu):

Trebuie sa merg la urolog sau la medicul de familie? Si ce o sa-mi faca?

| untu a răspuns (pentru bvkeny):

NImic,doar sa te consulte si restul iti va zice medicul de familie ce trebuie sa faci!

| bvkeny explică (pentru untu):

Ma consulta la?

| bvkeny explică (pentru bvkeny):

Trebuie sa mai spun ceva, acum simt ca testiculul stang este mai moale. Ce poate insemna?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru bvkeny):

O sa ti-l taie cat de curand

| Crackman a răspuns:

Este complet normal, la o anumita varsta se intampla asta, face parte din crestere.

| missfatadelatara a răspuns:

Nu, dacă vrei să devii impotent.

Da, dacă ții la sănătatea ta și vrei sa știi mai multe despre tine.