| xToTheZx a întrebat:

De cate ori sa umblu pe saptamana la sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| xToTheZx explică:

Sa merg*

| DLeonard a răspuns:

Muschii se dezolvolta doar atunci cand se odihnesc. Du-te de 3 ori pe saptamana iar in astea 3 zile fa exercitii cardio(alergat, sarirea coardei, alergare pe loc)!

| xToTheZx explică (pentru DLeonard):

Nu sunt gras, nu trebuie sa alerg.

| DLeonard a răspuns (pentru xToTheZx):

Nu trebuie sa fi gras ca sa alergi, dar de preferat este sa combini sala cu exercitii cardio.

| ZuettH a răspuns:

De cate ori simti nevoia happy

| racheta666 a răspuns:

De 3, Luni, Miercuri, Vineri, sau Marti, Joi, Simbata (Funda )

| Taiger547 a răspuns:

Trebu sa mergi in fiecare zi cite o ora
asa e destul de normal