| BogdanPunct a întrebat:

Recent am o mica problema cu picorul stang. Cand pasesc sau fug ma doare osul (sau muschiul, nu stiu exact :-s) de sub rotula, putin mai jos de sub genunchi. Am dat cu o crema antiinflamatoare dar azi a revenit.straight face Ce as putea sa fac, am fost la doctor, a spus ca trece repede. (de 3 saptamani ma doare.frustrated)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ohze a răspuns:

A pai daca practici vreun sport... asta inseamna ca ai nevoie de genunchiere care sa iti tina piciorul intr-o pozitie corecta.sau genunchiere antidurere...

| BogdanPunct explică (pentru Ohze):

Mersi. am ascultat sfatul tau si chiar mi-a prins bine. GJ.happy

4 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Daca doctorul care te-a vazut ti-a facut si radiografie la genunchi, atunci ar trebui sa il crezi ca o sa iti treaca. Daca nu ti-a facut radiografie si ti-a zis doar asa, ar trebui sa te duci la alt doctor. Tine o fasa elastica in jurul genunchiului si incearca sa stai cu el in rapaus cateva zile

| MMihai a răspuns:

Mergi la alt medic.

| Adrian4123 a răspuns:

Roagate La Dumnezeu si crede ca te Poate vindeca!