| paulwalkerfan a întrebat:

De cateva ore ma doare testiculul drept. O durere suportabila zic eu si cand calc pe piciorul drept ma doare putin mai tare. Tin sa mentionez ca ma doare si parte abdominala de jos putin spre dreapta. Ce este? Tin sa mai precizez ca fac sala de o săptămână dar pana acum nu m-a durut niciodată. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Si eu am trecut printr-o fază din aceasta. Mi-a trecut pur și simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-e pofta de sex. Cam asa se manifesta la virgini.

| Anastasie a răspuns:

Mergi la doctor, să te asiguri ca nu e ceva grav.

| er69re a răspuns:

Mergi la medic.

| Dictatoru a răspuns:

Salut, pana la urma ce ai avut? Trec si eu printr-o faza de genul

| paulwalkerfan explică (pentru Dictatoru):

Salut, nimic din ce îmi aduc aminte mi-a trecut de la sine, însă poți opta pentru un control la medic