| Afganistanu_9917 a întrebat:

De cateva zile am avut rubeola si am fost la doctor si a zis sa stau o saptamana in casa. Dar problema este ca eu nu am bubite pe piele, am decat ganglioni unflati la gat. Credeti ca mi-a trecut? In cat timp in trece ganglioni de la gat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| madalinspy a răspuns:

Am avut si eu sa stii. trebuia sa iei ceva de gat cum ar fi coldrex ia de 2 ori pe zi iar dupa o saptamana gata.