| Skeletor a întrebat:

Salut TPU,de cateva zile din zona fruntii spre nas ma doare.Da ca apas ma doare, daca ma aplec ma doare si daca stau tot ma doare.Stiti cumva ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Se poate sa ai sinuzita frontala. Du-te la un consult ORL.

| Anonimul122 a răspuns:

Vezi pote ai ceva in nas intarit ca un muc sau te-ai lovit undeva da nu sti unde sau tia rupt nasul in somn, nu glumesc am un priete care la fel si la rupt in somn, date cu o crema sau alifie pote iti trece, vrei sa-mi dai Funda

| Teolps a răspuns:

S-ar putea sa fie sinuzita happy..Ar fii mai bine sa te duci la un consult.

| deiutzanyco a răspuns:

Probabil ai primit curent de undeva eu ti-asi spune inainte sa iei ceva medicamente sa consulti medicul de familie sau un doctor foarte priceput.Cu capul nu e de joaca:p:d.Bafta