| nicole2u29 a întrebat:

^.^ __ Am si eu o intrebare: Pana acum puteam sa fac spagatul si de cateva zile ma doare piciorul stang. Dar de ce? Va rog daca are cineva idei cum sa fac spagatul fara sa ma doara piciorul stang, dau funda. ^_^

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa il faci in fiecare zi neantrerup, pentru ca oasele incep sa se faca solide!

1 răspuns:
| ascuns2001 a răspuns:

Asta pot si eu pe mine ma dor picioarele de la mult sport azi si ieri 9 si 8 martie domnu de sport ne-a pus sa jucam sah