| erabianleonard a întrebat:

De cateva zile ma simt molesit, oboseala. fac box si nici chef de antrenamente nu mai am am 14 ani oare sa fie o schimbare hormonala sau schimbarea vremii? Sambata trecuta eram cel mai energic laughing faceam orice si acum de abia de ma misc... din ce cauze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuntFataInPlm a răspuns:

Asta e doar temporar, si daca te mai tine mai mult de 2 sapt sau una, ar fi bine sa faci ceva distractiv, ti-ai pierdut sensul vietii si esti si obosit, sm fost si eu asa. Si s-a cam agravat, nimic nu mai imi placea la viata, si bla bla, ma simteam, molesita