| MihocSilviu a întrebat:

De ce ma simt molesit in fiecare zi si nu am chef de absolut nimic.
Trebuie o schimbare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Poate nu ai o alimentatie corecta si de asta nu ai energie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alimentația sau lipsa de activitate pot fi cauzele oboselii tale.

| Supplexa a răspuns:

Dormi mai mult si mananca vitamnine.

| pasarica123 a răspuns:

Și eu pățesc așa uneori.
Dormi și tu mai mult dar nici sa te trezești la 12 pentru ca atunci chiar nu ai chef de nimic(10-11)
joaca te afară cu prietenii,
aleargă.fa ce ți place!
inca puțin și începe vacanta..tr sa te bucuri