| lucianmihai10 a întrebat:

Salut TPU, de câteva zile simt o înțepătura și zgomot deasupra buricului și anume la stomac, nu am dureri, adică pot sa ma plimb sa alerg, nu am grețuri, mai pe scurt sunt ok, dar simt aceasta înțepătura de parca ma apasă cineva. Chestia asta s-a întâmplat după ce am mâncat si am ieșit la plimbare(la un drum lung) eu am văzut ca pe parcursul drumului râgâiam, eram umflat in burta, imi ieșea mâncarea pe gât. Un sfat ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu mai manca asa de mult, daca iti iese mancarea pe gat, inapoi.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"simt o înțepătura și zgomot deasupra buricului...imi ieșea mâncarea pe gât. Un sfat ceva?"

du-te la toaletă, trebuie, dar tu incă nu știi