| alexandrudominique a întrebat:

Azi am avut dureri foarte mari de stomac mai exact in zona buricului si am vomitat tot ce am mancat adica nici nu pot sa mai mananc ca dupa aprox 2 ore vomit.Ce problema pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui să suni la ambulanţă şi să te spitalizeze dacă problemele persistă.

| catablondu a răspuns:

Salut,
dacă a apărut dintr-o dată, cel mai probabil e o indigestie.
Dacă persistă, recomand să te adresezi unui medic.
Sănătate!

| LiviuCR a răspuns:

Cel mai probabil ai mancat ceva care nu i-a convenit stomacului sau intestinului. Poate fi o indigestie. Daca durerea nu trece in cateva ore si persista, cel mai bine ar fi sa te prezinti de urgenta la un medic pentru un diagnostic si tratament.