| eunumberone a întrebat:

De ce cand imi pun mana in cap si ma trag putin de par imi raman vreo 10 fire de par in mana...asta se intampla de fiecare data. daca ma trag de vreo 20 de ori intr-un minut de fiecare data imi raman fire de par in mana...imi cade parul? de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kadze a răspuns:

Salut. Du-te la o farmacie si explica-ti faptul farmacistului respectiv si o sa-ti dea un sfat sau un leac pentru aceasta problema

2 răspunsuri:
| RobertSteaua02 a răspuns:

Naparlesti laughing)

| eunumberone explică (pentru RobertSteaua02):

Haha ...as vrea eu...cu asta nu e de glumit