| Eduard_AlexTzu_1991 a întrebat:

De ce in fiecare seara cand ma spal pe dinti,mereu imi curge sange din gura? Apropo,nu stiu daca are importanta, mereu fac dus inainte...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Adica iti curge sange de la gingii?
Stai linistit. Jumatate din populatie pateste asta.
Nu are nici o importanta cand faci dus.
Vitamina k ajuta in coagulare. E posibil sa ai lipsa de vitamina kwinking Desi nu cred.
Stai foarte linistit nu e nimic in neregula!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti curge sange de la gingii, dusul nu are nicio legatura cu asta

| Purgatoriu a răspuns:

Trebuie să-ţi cumperi PARODONTAX!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil infectie gingivala. fumezi? ai carii?

| UnKnoWw a răspuns:

Pentru ca ai gingiile sensibile!