| Mesesanhz a întrebat:

Salut TPU, de ce ma doare stomacul cand fug si cand obosesc mai tare? Am tinut o dieta facuta de mine care nu era chiar buna si era 1 masa pe zi si doua gustari, am tinut-o timp de 2 luni jumate si acum nu stiu de ce ma doare stomacul, poate sa fie din cauza ca am scapat de grasimea de pe organe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai scapat pe naiba. Probabil ai un inceput de gastrita sau ulcer. Trage frumos o fuga la medic si lasa dietele astea dupa ureche...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, esti doar iesit din forma

| Hahahaihui a răspuns:

Încearcă să-ți planifici programul de alergare după ce-ți faci toaleta și încearcă o porție de orez simplu, sau cu lapte ori legume... El nu afectează stomacul, este ușor și conferă o stare de bine.