| 10Bubico a întrebat:

De ceva vreme simt ca ma jeneaza ceva la buric.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ti-am spus deja ca nu e cazul la tine. Consulta un chirurg daca esti ingrijorat. El va sti sigur ce problema ai.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mai ai si alte simptome? Eu am avut o omfalita de care am scapat doar cu operatie. Revino cu detalii.

| 10Bubico explică (pentru AFR81):

Nu mai am alte simptome.Simt doar ca ma jeneaza ceva.

| 10Bubico explică (pentru AFR81):

Tu ce simptome ai avut?

| AFR81 a răspuns (pentru 10Bubico):

Eu aveam mancarimi, scurgeri. Clar nu e vorba la tine.

| 10Bubico explică (pentru AFR81):

Ce fel de scurgeri? Stii despre ce ar putea fi vorba la mine ca ma jeneaza la buric si ma arde?

| AFR81 a răspuns (pentru 10Bubico):

Ti-am spus deja ca nu e cazul la tine. Consulta un chirurg daca esti ingrijorat. El va sti sigur ce problema ai.

| Drolja a răspuns:

Ţi-a rămas vreun deget pe acolo?