| MariusFlorentin1995 a întrebat:

Salut Tpu.de fro o saptamana ma doare in partea dreapta in zona ampenticitei si in partea spate a rinichiului drept nu am alte sintome varsaturi, febra etc, vreau sa zic ca fac sport cam 24km cu bicicleta pe zi de luni pana duminica si fac chestia asta de fro 3 luni, apendicita nu o am facuta, de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdynutzaBulina a răspuns:

Este posibil sa ai pietre la rinichi, sau daca apendicita nu o ai facuta poate ai apendicita si ai facut complicatii.Eu cred ca ar trebui sa te duci la spital.Insanatosire grabnica!

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Da du-te draga la medic, ce suntem noi doctori? Iei internetul drept doctor?

| MariusFlorentin1995 explică:

Va multumesc pentru ras am fost la doctor si mi-a spus ca am mers prea mult cu bicicleta si este o intindere.