| nyky106 a întrebat:

De ieri seara ma doare capul, ma simt ametit, slabit, obosit, cred ca aseara am avut si febra, am crezut ca am o cadere de calciu si am luat calciu solubil dar degeaba. Am luat si paracetamol pentru ca m-am simtit fierbinte si aveam frisoane dar degeaba... Cine stie sa-mi dea un diagnostic provizoriu? Pana merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InsertName a răspuns:

Nu ai pofta de mancare,nu ai chef de nimic? Hmm, mai ales daca ai examenele anul asta( daca) probabil stresul... daca nu, s-a adunat oboseala si nu prea mai ai ce face decat sa incerci sa te odihnesti si sa te culci devreme( asta daca obisnuiesti sa te culci tarziu. Eu una ma simt asa, e de la examene, sunt bulversata si stresata.O sa fie okbig grin

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi oboseală cronică, o lipsă de fier, etc.
Sănătate!
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ar trebui sa mergi la medic

| MEIALI a răspuns:

Du-te la doctor

| Elena700 a răspuns:

Bea multe ceaiuri! Sanatate! pa pa