| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

SAlut TPU, deci am 12 ani na nu stiu daca conteaza, si de ceva timp ma doare capul, parca inauntrul creierului mai in fata putin, ma doare de ceva timp, si durerea incepe putin sa creasca... daca nu misc capul sau cand ma pun in pat sa dorm, si cand ma trezesc inainte sa ma misc sau sa merg undeva nu mai simt nimica... tin sa mentionez ca uneori nu stiu de ce imi amorteste piciorul drept, uneori doar dar nu cred ca are de aface, i-am spus mamei sa mergem la un control dar zice ca nu am nimic si o sa treaca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie ceva grav sau nu, mai bine du-te la medic!

| DaianMarian a răspuns:

Prezinta-te la medic cat mai repede, amortirea la o anumita parte a corpului poate cauza paralizie.

| mar910 a răspuns:

Du-te la medic.