| anonimmisterios a întrebat:

Salut,TPU! Deci, am avut hemartroza la genunchiul drept si a trebuit sa tin piciorul in ghips 3 saptamani. Astazi l-am scos din ghips si il simt usor slabit, nu pot indoi bine genunchiul si ma doare putin rotula cand merg.Este normal sa am aceste probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PapaRay a răspuns:

Este normal sa fie slabit la inceput.Lasa-i cateva zile sa isi revina.

| anonimmisterios explică:

L.E : As dori si alte pareri sau sfaturi despre cum ma pot recupera mai repede. Funda celui mai folositor raspuns!