| anonim_4396 a întrebat:

deci sa incep aseara m-am indopat ca un porc de m-am facut full la propriu apoi m-am culcat am dormit stramb si azi dimineata cand m-am trezit mergeam cocosat nu ma puteam face drept ma durea in partea dreapta (cred ca la apendicita) dar acuma numai ma doare decat daca ma ridic dupa scaun 1 sec si trece si pot juca si footbal. si acum cateva minute si cand trageam adanc in piept incepea dar acum numai. deci sa fie de la apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Pe partea dreapta sunt mai multe organe/ Nu trebuie sa fie neaparat apendicele/ Probabil cum ai mancat mult plus ca te-ai culcat fara sa iti faci siesta/ Daca a trecut stai linistit, daca persista fuga la medic

2 răspunsuri:
| Florin123345 a răspuns:

PS dormit stramb adica ghemuit pe partea dreapta.

| Florin123345 a răspuns (pentru marin81):

Da acum ce m-am trezit m-am pus la somn o ora si numai am nimica nu prea le am cu biologia stiu ca in dreapta e apendicita si la aia ma gandesc daca ma doare ceva oricum multumesc.