| Karmesytta a întrebat:

Buna TPU aseara m-am pus sa dor si m-am trezit ca imi era fff rau. imi venea sa vomit dar nu puteam pe langa asta ma durea burta si aveam o febra de ma transpiram toata si nu am dormit toata noaptea. Abia acum ziua am dormit si m-am trezit si ma simt ametita si ma doare spatele+ febra.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Stiu ca e foarte naspa' senzatia. Cel mai probail ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine sau ai manact prea mult. Stai linistita doar incerca sa bei lichide pentu a nu te deshidrata si este normal sa dormi deoarece corpul se ' lupta' mai usor cu virusii atat timp cat tu dormi.

3 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Nu stiu ai mancat ceva stricat sau carne infestatahappy cu trichineloza sau cum se scrie rolling on the floor

| Laurentzziu a răspuns:

Oi fi gravida fa

| Karmesytta explică (pentru Laurentzziu):

Dupa ce ca esti prost mai si semnalizezi!happy