| AfroBă a întrebat:

Deci sa va spun, cum stau treburile.De 2 saptamani, mi-a aparut un fel de cos rosu care trebuie sa devina alb acum, dar acest lucru nu s-a facut. El este chiar langa nas in partea dreapta si este foarte incomod, adica nu imi place mie.Am incercat sa il storc, dar ma doare foarte tare daca il ating. Spuneti-mi cum sa scap de acest lucru foarte enervant.
Dau Fundita+Vot Inteligent. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dididiana a răspuns:

Sa nu razi daca-ti spun...sa stii ca merge si eu am facut acelasi lucru. pune pasta de dinti pe el timpde 2 zile ca e mentolata si se coace.cand e alb il spargi. SPER ca TE-am AJUTAT

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie sau dermatolog pentru un consult.
Pa, pa.

| Bezea a răspuns:

E grav tie iti mai creste un alt nas.