| VladSiAtatZicEu a întrebat:

Salut TPU! Deci, vreau sa va spun despre o problema pe care o am la penis(consider eu). Am 14 ani, iar cand penisul este in stare erecta pielea de pe el(preput parca se numea) nu se retrage singura de pe capul penisului in jos. Ideea e ca o pot decalota complet cu mana(chiar si pana sub capul penisului), dar dupa ce ii dau drumul se duce inapoi pana ce acopera iar intreg capul.
Eu unul sunt mai gras asa de felul meu si ma gandeam ca daca mai dau jos din greutate poate reusesc sa rezolv problema, dar nu-s chiar asa sigur de lucrul asta.

Pareri despre ce ar trebui sa fac acum?

Apropo, va rog eu, nu ma luati ca raspunsuri de genul "da ce te gandesti la asta ca ai doar 14 ani" si tot asa. Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri: