| elgoog a întrebat:

deja de 3 zile ma trezesc la ora 1 fix si nu mai pot adormi pentru ca ma simt fresh dar eu stau in franta si aici de ieri a inceput scoala -_- oare sa fie de la caldura daca adorm fara ventilator ma trezesc la 1 transpirat si normal mor de cald.Ce pot face ca mereu ma simt fresh noaptea dar dimineata ma ia somnul iar eu trebuie sa merg la scoala :/ tin sa precizez ca nu e insomnie pentru ca noaptea cand ma culc adorm imd

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Apollo007 a răspuns:

Eu aveam ceva asemănător pe baza de stress. Ma trezeam fleasca de transpirație si nu dormeam suficient. Doctora mi-a recomandat magneB6 si încă ceva nu imi mai amintesc. Ti-ai dat programul peste cap si de aia te trezesti... Se poate sa ai si ceva de te frământă si de aia sa nu te poti odihni.