| Ghergel a întrebat:

dimineata nu am avut nimic. La scoala am mancat o felie de pizza arsa si nu mi-a placut deloc dar tot am mancat ca imi era foame si acuma am niste "bubite", dar deja s-au uscat si nu ma mananca deloc vreau sa mentionez ca am avut la 2 ani pojar. Credeti ca e altceva decat o alergie banala? Mai imi iasa uneori de la mancare...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te ingrijozeri, mai ales daca iti ies astfel de alergii uneori. Probabil esti mai sensibil. Atata timp cat nu versi si nu te doare burta nu ai de ce sa-ti faci griji. Dar pe viitor ai grija la ce mananci.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Probabil e de la pizza. unde ti-au iesit bubitele alea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
E doar o alergie.
Bine ca au iesit macar in afara bubitele.
O sa-ti treaca si ai grija ce mananci.
Te pup!