| adribucuresti a întrebat:

Ieri mi-au aparut niste bubite rosii, ca la varicela, care ma mananca, dar eu cand am fost mica am facut si varicela si oreionul si pojarul.Sunt pe tot corpul.

Nu`mi dau seama ce poate fi.Ma gandeam ca nu cumva sa fie o alergie la mancare, dar am mancat de mancam de obicei laughing, adica nimic nou.

Ce credeti?

3 răspunsuri:
| TatarOvidiuIonut a răspuns:

Du-te la un doctor...

| Florynn1 a răspuns:

Poate ai rubeola

| corry1 a răspuns:

Poate sa fie varicela eu zic sa te consulti cu un medic...am avut si eu varicela de 2 ori cind eram mai mica si acum