| Darmih2004 a întrebat:

Este periculoasa narghileaua pentru ca as vrea sa fumez narghilea? Am citit de pe un site ca este mult mai periculoasa decat tigara... uitati link ul http://www.descopera.ro/......-fumatorii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Daca vrei sa fumezi doar pentru fum, poti sa iti iei fara nicotina. Daca vrei sa o fumezi in modul serios, da, este mai periculoasa.

| Darmih2004 explică (pentru Ch0co):

Vreau doar pentru fum atat... dar de ex daca imi iau o aroma, aroma aceea are nicotina sau trebuie sa pun eu?

1 răspuns: