| Odin666 a întrebat:

Am facut petting impreuna cu prietena mea. Eu eram cu penisul scos si in erectie si doar frecam sau impingeam pe pantalonii ei. La un moment dat mi-am introdus doar capul penisului la ea in vagin ea fiind virgina si cand l-am introdus si cand l-am scos era uscat deoarece il frecasem intai de pantalonii ei daca era uscat si nu avea lichid preejaculator sau sperma pe el sunt sanse sa ca ea sa
fi ramas insarcinata?

5 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Stai linistit ca nu ai de ce sa te ingrijorezi.

| Rucsiii95 a răspuns:

Nu, nu are cum happy

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

big grin nu sunt sanse

| Odin666 explică:

Tin sa mentionez ca nici la masturbare nu prea am lichid preejaculator

| Rooss a răspuns:

Nu sunt sanse...stai linistit.