| Serbanescu_Mihai_1998 a întrebat:

Eu am strabism si cam folosesc pc.ul si telefonul, credeti ca e posibil sa ORBESC? Dau fundă! Multumesc mult big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe la vreo 70-80 de ani probabil ca o sa orbesti. Tu ai habar ce e ala strabism macar?

| alexandrualind a răspuns:

Daca stai 4 ore/zi pe pc/telefoane atunci posibil.