| anonim_4396 a întrebat:

Eu in frunte am un vartej care nu mai il suport foarte multi rad de mine pentru ca am vartej si im spun "valurile mari". Cine stie ce metode pot face ca sa scap de el? vreau raspunsuri serioase!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti faci parul cu gel sau te tunzi mai des ca sa nu se vada vartejul.

| RoXxy a răspuns:

De vartej nu ai cum sa scapi doar daca te tunzi zero.

Nu baga in seama toate rautatile altora!winking

Sunt sigura ca nici ei nu sunt perfecti

| Andra10 a răspuns:

Iti faci o coafura gen Justin Bieber (inainte). Succes happy...

| ang3lyk a răspuns:

Cel mai bine este sa nu ii bagi in seama. Nu ai cum sa scapi de el!