| PrivesteCatreCer a întrebat:

Eu tusesc de vreo cateva zile.Aseara am facut febra, ma durea capul si ardeam am luat un nurofen si un parasinus si m-a lasat. Apoi am dormit si de dimineata ma durea capul si ardeam iar. am stat in pat de cand m-am trezit pana la 1-2. Apoi m-am ridicat ca ma durea picioarele. Nu stiu de ce. Cand stau in pat incep sa ard iar cand ma misc prin casa nu am nimic doar ma dor picioarele si capul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| asuari a răspuns:

TEROARE happy Ar trebui sa te duci la medic, daca chiar si acele pastile nu stiau facut efectul. Si pe mine uneori ma dor picioarele, capul sau chiar nu am forta sa strang ceva in mana dimineata, când ma trezesc, dar dupa o perioada imi trece. Nu iti pot recomanda alte pastile fiindca cred ca nici ele nu vor avea efect, deci mergi la medic.