| Lecaalex123 a întrebat:

eu vara trecută am umblat cu niste prieteni care se drogau, si am tras si eu, adunat aproape o tigara de spice, legale, si cateva fumuri din marijuana, acum s-a cam aflat, si ai mei vor sa ma duca la analize, ce credeti? Oare iese ca m-am drogat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Halal prieteni ti-ai adunat! tongue
Daca te vor pune si la detectorul de miniuni, sigur se va afla. big grin

| Simpatic a răspuns:

Nu iese nimic dupa atata timp. Faptul ca ai fumat candva se poate vedea la o radiografie a plamanilor dar altceva nu.

| Donsavas a răspuns:

Nu,puțin probabil. Oricum, ei vor sa afle dacă esti sănătos sau nu esti vreun drogat. Lumea te îndeamnă la multe.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu se vede nicaieri la analizele de sange si urina daca a fost vara trecuta.

Marijuana e detectabila in firele de par vreo 90 de zile deci cam 3 luni. daca nu ai tras nimic de 90 de zile n-au ce sa descopere.

| StrongHeart a răspuns:

Nu iese dar sa nu mai faci greseala asta niciodata.
Ma refer la spice.