| sekerrer a întrebat:

fumez de putin timp... stiu ca nu e bine dar nu astaa conteazaa acumlaughing) problema este ca dupa ce trag din tigaraa si vreau sa trag in plamani imi iese ffft putin fum pe guraaa dupa stiti bine inchid guraa si scot fumul normal. si va intreb dccc imi iese care estee problema cine poate sa ma ajutee raman datorrbig grinbig grinwinking!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Madalina123 a răspuns:

Problema e ca tragi prea putin din tigara.

| Ancuta7878 a răspuns:

Problema e ca se opreste fumul in plamani. Asta nu e bine, no talking Eu te sfatuiescd sa nu mai fumezi. kiss Este foarte daunator

| Th3HellGirl a răspuns:

Este din cauza ca poate ai foarte putin spatiu in plamani, jumate din fum se opreste in plaman si restul iese pe gura. Take Care.:*