| anonim_4396 a întrebat:

Nu fumez de mult timp dar... atunci cand trag fumul din tigara si apoi trag aer pe nas... dupa ce am tras fumul in plamani nu imi mai iese inapoi laughing... am facut ceva gresit?

19 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Da... te-ai apucat de fumat.Aici este greseala.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai gresit prin faptul ca te-ai apucat de fumat. Lasa-te cat ti-e usor.

mira
| mira a răspuns:

Renunta si nu vei mai avea astfel de indoieli.

| Zâmbărici a răspuns:

Pai nu trebuie sa tragi pe naslaughingcand tragi fumul faci hiiiiiii vine mama laughinglaughinglaughingsi tot asa pana te obisnuiestirolling on the floordar mai bine lasa-tee

| covexrobu a răspuns:

Pai tu tragi din tigara si pe urma aer pe nas laughing ai facut deja totul gresit dupa ce tragi din tigara trage aer pe gura si zi : daca ma prinde mama. dar sa tragi aer repede sa vezi cu intra fumul in plamani ca sa poti fuma cum se "cuvine" dar te-as sfatui sa nu te apuci pentru ca este o pierdere de bani si sanatate.

regis
| regis a răspuns:

Da, ai facut ceva gresit. Te-ai apucat de fumat. Vei avea ocazia sa vezi cat de greu e sa te lasi...

| kayan a răspuns:

Eu zic ca ai facut totul gresit: de cand ai cumparat tigara, pana ai aprins-o, ai bagat-o in gura si tras un fum...

fumul tras in plamani ramane acolo (o mare parte, cel putin). si astfel poti avea parte de un frumos cancer la plamani.

fumul pufait iti ramane in gura/gat... si astfel poti face rost de un si mai frumos cancer la gat.

eu zic sa te mai gandesti daca vrei sa mai fumezi sau nu.

| mioara a răspuns:

Lasa te de fumat te vei inbonavi de c...

| mioara a răspuns:

Lasa te de fumat te vei imbonavi de c...

| tremuriciiuliana a răspuns:

Draga mea lasa tutunul dauneaza grav sanatati

| adinescu a răspuns:

Da e gresit ca t-ai apucat

| FearNoEvil a răspuns:

Da. Dar nu-ti spun, ca sa nu te inveti. Dupa 12 ani de fumat m-am hotarat sa ma las. Asa ca lasa-te si tu cat iti e mai usor.

| Andreea24 a răspuns:

Da..ai gresit ca te-ai apucat de fumat happy

| miha_3376 a răspuns:

Da ca te-ai apucat si te poti imbolnavi

| noname_1116 a răspuns:

Trage fum apoi trage aer ca sa intre in tine si apoi sufla un pic si iti iese fumul inapoi ( nu tot fumul care l-ai bagat in tine dar... asta e )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O viata ai nu 15 nu mai lasati comuri din astea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intr. fumez cam 2 tigari pe luna si nu trag in plamani cat de daunator este?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... intai scoate fumul. dupa acea tragi aer...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasol