| olivias a întrebat:

imi intarzie menstrutia deja 5 zile dar am dureri de burta ca mereu inaintea menstruatiei insa durerile sunt dea deo saptamana si nu mi se incepe menstrutia. in aceasta luna am facut dragoste neprotejat cu iubitul meu insa nu a dat drumul in mine ci in gura, si nu are cum sa raman gravida. de ce nu mi se incepe menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimanonimanonima a răspuns:

Nu conteaza cand ai facut-o sau pnm. Important e daca si-a dat drumul in tine, dar daca tu zici ca si-a dat drumul in alta parte nu te mai panica e in regula se mai intampla sa intarzie ca la orice alta "femeie". Pentru orice eventualitate si sa scapi de frica asta du-te si fa un test de sarcina (daca s-a facut o saptamana dupa sex). Succes!

1 răspuns:
| Mincus a răspuns:

Daca ai facut dragoste de curand e normal sa intarzie