| Polinco a întrebat:

Salut TPU!

Îmi miros picioarele si m-am gandit sa ma duc la un medic dermatolog sa vad ce tratament mi-ar da sa scap de finitiv, m-ar putea ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca te-ar putea ajuta. De-aia e medic.

| ReddY25 a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dermatolog ar putea să îți dea o soluție pentru problema ta de miros neplăcut la picioare, dar poți să iei și tu măsuri de igienă personală, cum ar fi spălarea regulată a picioarelor și alegerea de încălțăminte care să permită aerisirea picioarelor. happy

| 4evergentleman a răspuns:

Cu oțet de mere și bicarbonat de sodiu poți scăpa pui apa calda într-un lighean și aia e citește pe google cum de folosește corect, e posibil sa ai o ciuperca a unghiilor netratata.

| Smmo a răspuns:

Da, un dermatolog ar putea sti cel mai bine ce este potrivit pentru tine. Daca nu reusesti cu altceva, poti incerca sa iti dai cu Borozin, e o pudra, o gasesti la farmacie.