| dulshe a întrebat:

A venit caldura...si cel mai rau e ca imi miroas picioarele cand le scot din papuci. Ce as putea folosi, sau ce as putea face sa scap de acest miros ingrozitor. Va-s multumii mult daca ma-ti ajuta.

6 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Incerarca sa faci multe tratamente emoliente(sunt acelea care pui solutii in apa). Incearca sprayul odorizant de picioare de la avon.La mine a dat rezultate.Nu uita sa iti hidratezi picioarele in fiecare zi si incerca sa le speli de 2 3 ori pe zi sau de cate ori este nevoie.Succes:*

| Frogie a răspuns:

Incearca produsele Foot Works de la Avon. Am avut o prietena cu aceeasi problema si incet, incet a scapat de ea.
iti las un link ca sa-ti faci o idee :
http://www.avonone.eu/......u-picioare

| ambutisare a răspuns:

Sau ceva mai ieftin Pudra mentolata (impotriva transpiratiei). Aplici pudra in sosete sau in papuci.

| petronya a răspuns:

Pai exista spreiuri de picioare si poti sa te dai

| Maria_2430 a răspuns:

Poarta "slapy"(papuci in care nu transpira picioarele) Lasa adidasi si ghetele ca sunt petru iarna si toamna.