| Dav_Alisia_1970 a întrebat:

In aceasta seara stateam in pat si pe umar cred ca m-a intepat ceva. M-am scarpinat vreo 10 minute apoi am observat ca s-a umflat foarte tare.Sunt 2 umflaturi foarte mari, ca si atunci cand te-ai urzicat. Am dat cu spirt acum 30 de minute si nu s-a mai retras. De la credeti ca ar putea fi cele 2 intepaturi destul de mari? Si as dori si poate cateva sfaturi despre cum as putea face sa dispara. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Alisia mamă, de unde păcatele noastre să știm noi ce ploșnițe/purici/păduchi/șoareci ai tu in pat?

| Bizon95 a răspuns:

Un vampir?
o sa ajungi in Twilight Saga big grin

| darrio2007 a răspuns:

Țânțari altoiți.

| danbnz a răspuns:

2 ţânţari stăteau la şuetă pe tine!
Freacă-te cu sare pe locul respectiv.