| irinuta1113 a întrebat:

in cat timp pot sa slabesc 9 kg prin sport si dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu pari sa ai mai mult de 50kg plus ca esti mica si nu e recomandat sa tii diete si etc.

| munteanuionvictor a răspuns:

5 luni.

| AlexandraAG a răspuns:

1 luna jumatate minin daca te ti ca lumea

| IoanaDariaH a răspuns:

Aproximativ 2-3 luni daca te tii strict,, Dieta Rina''

| fhrumhushika a răspuns:

Daca iti dai degetica si te lasi pe burta scapi