| Parisblue a întrebat:

Dati-mi si mie o dieta. urgent. mai mult cu sport, e sa fac sa mai slabesc 3-4 kg intr-un intr-un interval cat mai scurt de timp.

3 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Pai incearca sa-ti reduci grasimile, paine mai putina - dar nu consuma paine de graham ca-i mai rea decat cea alba -, consuma salate, mananca la micul dejun iaurturi, cereale, ceaiuri, fara bauturi carbogazoase, doar sucuri naturale si apa.
Si ca exerciti, iti recomand sa le faci pe acestea, din propia experienta iti spun ca sunt foarte eficiente. Iar daca ai timp poti sa iesi sa mai si alergi prin parcuri.
http://www.sanatateata.com/frumusete/exercitii.htm

| marix_8480 a răspuns:

Dimineata o lingurita de miere si bei un pahar de apa, paine putina si bine ar fi daca ai praji-o

| psycheddelic a răspuns:

Cel mai bine e sa maninci odata pe zi eu asa am slabit cu 2 kg intr-o saptamana >>xP