| Lawerence a întrebat:

În decursul zilei de astăzi, am consumat 2, 3 în 1 și spre seara acum un energizant, sunt adolescent, am 17 ani și vreau sa știu dacă pot păți ceva dacă am consumat aceste băuturi, astăzi.
De mâine încep un stil de viata sănătos (cel puțin încerc) și am zis sa profit astăzi fiind ultima zi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Era bine daca alergai macar 30 de minute, ca aveai energie mare, eu recomand miere, inainte de cardio un fruct si o lingurita de miere, inainte de culturism o lingura de miere si doua snitele de piept de pui

| sierra1 a răspuns:

"De mâine încep un stil de viata sănătos" - cea mai ințeleaptă decizie!

dacă ai reușit să scrii - aproape cursiv - aici. mesajul ăsta, atunci n-ai nimic

| sierra1 a răspuns:

Ps - ce-mi place user-name-ul tău!

nu se ofensezază cumva :
https://www.tpu.ro/utilizator/wgyo

| LPCTSTR a răspuns:

Daca inca traiesti, esti ok.

| StrongHeart a răspuns:

O sa fii bine. Poti incepe cu ceaiuri dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică de mâine. Pai începe de azi.

| Sekim a răspuns:

Nu ai nimic stai liniștit. Am băut eu 3 Red Bull pe zi timp de o săptămână cand eram mai mic și nu am pățit nimic. Dai tare cu stilul ăla de viață sănătos, sport alea alea. Și atenție, NU miere in fiecare zi cum spune Ray. Mierea are mult zahar. Daca vrei sa incepi o viață sănătoasă nu consumi zahar, mai ales miere.

| StefanDrg a răspuns:

Nu patesti nimic daca doar azi ai baut alea, daca bei in fiecare zi asa in timp o sa faci vreo boala, peste multi ani te trezesti ca ai ucer sau alte boli

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Sa stii ca cafeaua nu este nesanatoasa. De maine inlocuieste 3 in 1-rile cu cafea solubila simpla, apa, lapte si o lingurita de zahar! E foarte bun si sanatos eu recomand cate o cafea in fiecare dimineata. Energizantele nu sunt bune, la alea poti sa renunti.

| Georgequattro a răspuns:

Probabil in seara asta o sa ai o surpriza si o sa te ia somnul foarte greu. Iti recomand sa nu mai consumi energizante, eu la 19 ani nu mai beau nici suc. Stiu ca sunt bune, dar produc si mult rau in acelasi timp si eu consider ca nu merita pentru urmatoarele vizite la spital cand vei imbatranii laughing