| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! În timp ce făceam duș a început sa imi curga sange din nas. E prima data cand mi se intampla si nu știu ce pot face, HELP? laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă a fost apa prea fiebinte la duș.

| Frank51 a răspuns:

Apesi partea inferioara a nasului cu degetele(aratatorul si opozabil) aprox 5-10 minute.

| LPCTSTR a răspuns:

No help, n-avem noi ce-ti face. S-a-ntamplat, aia e. De ingrijorat, puteai sa te ingrijorezi daca nu se mai termina.

| Apokales a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Este un atac de panica, probabil de la prea multa cofeina. Ai consuma ceva cafea, sucuri de tip cola, energizant?